14 Şubat Sevgililer Günü Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü Önerileri
31 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 794 kez okundu.

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü Dünya üzerinde birçok ülkede kutlanan özel gündür.Sevgililer Günü , Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bir gündür. Valentine adındaki  bir din adam için  ilan edilen bir bayram günü olmuştur. Valentine, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamında  kullanılır.

Günümüzde ise bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak sürdürülmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gösterilmektedir bazı Arap ülkelerinde ise bu hediyeler yasaktır.

Niçin önemlidir sevgililer günü?
Bu gün, sevgilinizin doğum gününden farklı bir gündür, anlamı itibari ile yılbaşından da farklıdır.Hatta evlilik yıl dönümü gibi sizin için önemli olan bu özel günden de farklıdır. 14 Şubat Sevgililer Günü, aşkı önemli kılar ve  bu gün insandaki duyguya özeldir.

Önce Erkekler İçin Neler Sevgililer Günü Hediyesi Olabilir Buna Bakalım

Tabi erkekler için hediye almak zordur çünkü seçenekler çok azdır.Erkeklere sürekli farklı hediyeler bulmak oldukça zor iştir.Bu sebepten bayanlar erkekler için her seferinde etkileyici hediye bulmak konusunda uzun süre düşünüp araştırma yapmak durumundadırlar.Bayanlar ne kadar çabalarsa çabalasın bir erkek,bayandan hediye aldığında çok mutlu olur.Erkekler için hediye önerilerimizin bir kaçı şunlardır:

-Hangi takımı tutuyorsa o takıma ait kupa bardaklar

-Konserve kutusuna veya kalemliğe baskılı fotoğrafınız

-Hangi konuya ilgiliyse konuya ait anahtarlık uygun olabilir.Mesela arabaları seviyorsa sevdiği arabanın markasına ait anahtarlık ya da ismi yazılı olan plaka.

-Kendi portresinin olduğu bir tablo ya da ikinizin resmi olan bir yastık seçebilirsiniz.

-En sevdiğiniz fotoğrafınızın üzerine baskılı olduğu mousepad

-El yapımı çivili futbol tahtası

-Deri kemer ,deri cüzdan ve deri kartvizit

-Sevimli oyuncak arabalar

-Çakmak,sigara tabakası ve özel taşlı tesbih

-Şık bir gömlek veya bir ceket

-Deri el çantası

-Yüzük ya da saat (köstekli cep saati nostaljik bir hava katabilir)

-Kravat ve mendil (Erkeğin yaşına uygun seçmek önemlidir)

-Flash disk

-Özel traş seti veya parfüm seti

-Kol düğmeleri ve kravat iğnesi

Bayanlar İçin Neler Sevgililer Günü Hediyesi Olabilir ?

Bir de bayanları etkileyebilecek hediyelere ve süprizleri değerlendirelim.Tabiki bayanlar için tercih edebileceğimiz seçenek oldukça fazla bu konuda bayanlar çok şanslı diyebiliriz.Öncelikle  partnerinizin ne hoşuna gideceğine karar vermelisiniz yani sevdiği şeylerden yola çıkarak hediye konusunda araştırma yapmalısınız eğer böyle bir yol izlerseniz  emin olun bu tarz süprizlerle bayanlar daha çok mutlu olurlar.Çünkü bayanlar araştırılarak alınan bir hediyeyi ya da süprize daha çok değer verirler.Bu da özel günlere çok önem verdiklerini ve beklenti içinde olduklarını gösterir diyebiliriz.Bu yazımızda beylere, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bayanları mutlu etme çabası için yardımcı olacağız.

-Mum ışığında romantik yemek

-Romantik bir şehirde küçük tatil

-En çok sevilen gerçek inci kolye

-Pırlanta yüzük

-Romantik hediye sepeti

-365 gün için renkli mesaj kutusu

– Çeşit çeşit çikolata ve kurabiyelerle mesajlar

-Özel kupa bardaklarla aşkınızı resimlemek

-Aşk hikayenizin film şeritleriyle baskılı olduğu yastık

-Fotoğraflı puzzle

-Eğer  bu günü evde geçirecekseniz mum yolu  ya da gül yolu

– En sevdiği renkte kıyafet,ayakkabı,çanta veya iç çamaşırı

Bir önceki yazımız olan Yüksek Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde dizisi, hamgi sempte ve nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git