2016 En İhtisamli Dantelli Gelinlik Modelleri

2016 En İhtisamli Dantelli Gelinlik Modelleri
5 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 845 kez okundu.

Yeni sezonda gelinlerin en sık tercih edecekleri gelinlik modellerinden biri de; dantelli gelinlikler olacak. 2016 sezonuyla beraber şık ve gösterişli dantelli gelinlik modellerinde sadece üst kısımda değil alt tarafında da dantel ağırlıklı olan gelinlik modelleri yer alıyor.

Özellikle de son dönemlerde gelinler düğünlerinde daha romantik görünmek istiyor. Dikkat çekici görünüm haricinde daha soft görünen gelinlik modelleri tercih ediliyor. Bunların başında da yine zarif görünümleriyle dantelli gelinlikler yer alıyor. Dantelli gelinlik modelleri arasında V yaka yarım kol ve vücuda tamamen oturan gelinlik modelleri  ve mini dantelli gelinlik modelleri ilk sırada yer alıyor. Baş kısmına uygulanan romantik saçlarda bu gelinliklere eşlik edecek. Dantelli gelinlik modelinizi farklı bir tarzda istiyorsanız 2016 gelinlik modasında ince askılı gelinlik modelleri de bu sene oldukça popüler. İp askı olarak anılan bu gelinliklerde gelinliğin etek kısımları da aşağı doğru düz bir şekilde uzanıyor.

İnce ve zarif gelinlere yakışan bu gelinlik modellerinin haricinde alt kısmı kabarık olan dantelli gelinliklerde yer alıyor. İçinde tarlatan bulunan bu gelinlik modelleri arasında beli saten kuşaklı dantelli gelinliklerde bulunuyor.

2016 yaz sezonuyla beraber dantelli gelinliklerde görülen ayrıntılardan biri de; dizlerde biten etek boylarıyla karşımıza çıkan kısa gelinlikler. Romantik havanızı bozmayacak olan bu gelinliklerle de özel gününüzü zarif bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kadın Kış Modası Giyim Kombinleri başlıklı makalemizde kış kombin, kış kombin önerileri ve kışlık kombin kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git