2016 Kombin ve Takı Modelleri

2016 Kombin ve Takı Modelleri
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 680 kez okundu.

Kıyafetlerle birlikte  kendinizi bir an da değiştirmek 2016 takı modelleriyle daha da kolay bir hale geldi. Kıyafetlere renk katmak, bu kombin benim diyebilmek için gündemdeki takı modellerini son derece etkin bir biçimde takip ve taklit etmek gerekiyor sanırım.  Kolyeler bayanlar için büyük bir önem taşımaktadır.  Özellikle geçmeli modelde sallantılı kolyeler çok daha dikkat çekici bir hal alıyor. V yakalı kıyafetler için sallantılı kolyeler bu senenin gündemin de yer almaya devam ediyor.

Daha çok parıltılı ışıl ışıl kolyelerden ziyade o an sakin bir halde kombin tamamlayan kolyeler tercih edilirse daha çok işinize yarayabilir. Daha sade bir şıklık isteyenler ise renkli cam tarzında kolye modellerini  günlük yaşamda kullanabilir. Pozitif insan ve negatif insan ayrımı kombin bölümünde de büyük dikkat çekmektedir. Çünkü enerji taşları bulunan pozitif kolyeleri tercih ederseniz kombinlerinizle birlikte günlük yaşamda da sizin ruh halinize olumlu bir şekilde yansıyabilir. Melek kanatları bu senenin en popüler takısı durumundadır. Özellikle şans getireceğini inandıran bir melek sizi daha da pozitif yapabilir.

Kısa boyunlu bayanların özellikle uzak durması gereken bazı noktalar var. Kalın ve büyük kolyelerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Böyle kolyelerden ziyade daha ince zincirli ya da küçük modelleri tercih etmeniz size daha farklı bir hava katacaktır. Giydiğiniz kıyafetler de dekolteye önem veririm diyorsanız  uzun ve ince kolyeleri rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Düğünler için ise abartılı olmayan taşlı kolyeler tercih edilebilir. Sade bir giyim için parlak taşlı kolyeler size daha farklı bir hava katacaktır. Birbirine benzeyen çoklu kolye modelleri sade bir giyim için gerçekten göz kamaştıracak derece de güzellik katabilir.

Basit bir zincir,sizin düzenlediğiniz taşlar ve dikkatleri üstüne çeken renkli kolye uçları ile sade kombininizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Sizin için manevi değeri olan deniz taşları ya da geçmişten bu güne kalan manevi değeri yüksek olan taşlar ile abartılı kolyeler olmadan da dikkat çekebilirsiniz. Takı seçimlerin de her şeyden önce göz zevki her şeyden önemlidir ancak sade ve şık takılar size etkileyici bir hava katabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git