2016 Yaz Sezonu Bol Paça Pantolon Kombinleri

2016 Yaz Sezonu Bol Paça Pantolon Kombinleri
17 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.536 kez okundu.

Bol paça pantolonlar kış sezonunda olduğu gibi yaz döneminde de en sık kullanılan pantolon modellerinden biri olacak. Pantolon çeşitlerinde görülen model farklılığı renklere de yansıyor. Kırmızı, beyaz ve krem gibi bol paça pantolonların yanında; pastel renk tonlarından oluşan pantolonlarda yer alıyor.

Bol paça pantolonlarda yaz için farklı kombinler yapmak istiyorsanız; değişik renkteki pantolonlardan faydalanmalısınız. Toz pembe, mint ve sarı gibi bol paça pantolonları dar üstlerle bir arada giymeniz sizi daha uyumlu gösterir. Bol paça pantolonlar beraber giyeceğiniz babet yada spor ayakkabılar pantolon kombininize uyum sağlayacaktır.

Pantolon kombinlerinizde paçanın boyu ve genişliği oldukça önemlidir. Dar yada geniş paçaya uygun olan kıyafetler kombini daha zarif gösterir. Bol paça pantolonlarla dar üstler giyebileceğiniz gibi; kısa üstlerde tercih edebilirsiniz. Belinizin açıkta kalacağı parçalar bol pantolonlarla birlikte giyilebilir. Üzerinize giyeceğiniz ceket yada hırkanın da boy olarak kısa olması gerekir. Bacak boyunuz kısa ise; bol pantolon yerine dar paçalı pantolonlara yönelin. Zayıf hatlara sahipseniz bol paçalı pantolonlar size daha çok yakışacaktır. Bu pantolonlarla beraber küçük çanta takmaya özen gösterin. Paçalar geniş olduğu için küçük ebatlı çantalar daha uygundur.

Pantolon ve üst parçanın daha uyumlu gözükmesi için renk uyumuna da özen göstermelisiniz. Kırmızı bir pantolon üzerine beyaz bir üst giyerek kombin oluşturmanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kadın Kış Modası Giyim Kombinleri başlıklı makalemizde kış kombin, kış kombin önerileri ve kışlık kombin kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git