2017 Farklı Oje Kullanım Fikirleri

2017 Farklı Oje Kullanım Fikirleri
8 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 548 kez okundu.

OJEYLE NELER YAPABİLİRİM
Ojelerimizi neden sadece tırnaklarımız için kullanalım ki. Birçok kullanım şekli varken hem de. Sizlere ojelerinizi kullanabileceğiniz farklı yollar sunacağım.

Ojenin Kullanım Alanları

2017 Trend 15 Farklı Oje Kullanımı Fikri:

1-  Yapıştırıcınızın bittiği yerlerde yardımınıza koşan şeffaf ojeleriniz davetiyelerinizi yapıştırırken veya istediğiniz her şeyde yapıştırıcı olarak kullanabilirsiniz.

2- Bildiğiniz üzere kaçan çoraplarınıza veya çorabınızın yanlışlıkla delinen yerlerine şeffaf oje sürmeniz sizi kurtaracaktır.

3- Çok severek kullandığımız süsümüzün olmazsa olmazı ama günlük takılarımız dan bahsediyorum eğer ki günün sonunda vücudunuzda iz bırakıyorsa takılarınızın renginin çıkmaması için ve kararmaması için o kısımlarına şeffaf oje sürebilirsiniz.

4- Güneş gözlüklerimizin küçücük vidalarının gevşeyip düşmemesi için şeffaf ojeyi vidanın üzerine sürmemiz sabitlemek için yeterli olacaktır.

5- Metal, plastik hatta birçok eşyamızı renkli ojelerimizle boyayarak yeni bir hava katabiliriz.

6- Hasar gören ayakkabınızın o kısmına şeffaf veya kendi renginde bir oje sürmeniz ayakkabınızı tamir edebilir.

7- Ahşap mobilyalarınızın bir kenarına saklanmış olan kıymık parçalarına sürekli takılıyorsanız onun üzerine birkaç kat oje sürmeniz size yardımcı olacaktır.

8- Zamanla ucu açılan ayakkabı bağcıklarına da çözüm ojelerinizde. Uçlarına ister şeffaf ojenizden sürün ister renkli bir oje sürün bu işe yarayacaktır.

9- İğneye ipi geçirmek için uğraşırken ipinizin ucunun birde birkaç parçaya ayrılması muhtemel ama size kurtarıcı bir önerim var ipin ucunu şeffaf ojeye değdirin birde böyle deneyin.

10-Günlük kullandığımız takılarımızın taşlarının dökülmesini engellemek için şeffaf ojeyi üzerine sürmeniz yeterli olacaktır.

11- Ayakkabılarınızı ojeyle yenileyebilirsiniz. Dilerseniz şeffaf bir ojeyle farklı bir hava verirsiniz yada ben modelinden sıkıldım diyorsanız ojeyle rengini değiştirebilir hatta şekil verebilirsiniz. Zevkinize ve hayal gücünüze göre kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

12- Rengi kavlayıp çıkan takılarımızı da renkli ojelerle istediğimiz renklerde boyayıp yenileyebiliriz.

13- Ojeleri bir kapta azcık sulandırıp mesela beyaz fincanların uçlarını da o kaba biraz sokup çıkardığınızda renkli ve oldukça şirin fincanlarınız olabilir.

14- Kulaklıklarınızı ojeyle rengarenk boyamakta güzel olabilir tabi ki.

15- Yada kupalarınızı boyayıp yada üstüne şekiller çizerek size özel olmasını sağlayabilirsiniz hatta bir arkadaşınıza hediye hazırlayabilirsiniz böyle. Sizin hayal gücünüze ve tarzınıza bırakıyorum.
Gördüğünüz gibi bunları kendinizde çeşitlendirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Gelin Makyajı Hakkında Bilinmesi Gerekenler 2017 başlıklı makalemizde 2017 gelin makyajı, gelin makyajı modelleri 2017 ve gelin makyajı önerileri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git