2017 Şık Berjer ve Koltuk Modelleri

2017 Şık Berjer ve Koltuk Modelleri
24 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 599 kez okundu.

Her dönem popüler olmayı başaran berjer koltuk modelleri dekorasyonun vazgeçilmez eşyaları arasında bulunuyor. Oldukça iyi bir tamamlayıcı olan berjer koltuklar tek renkli yada desenli modelleriyle evlerinizde ortama uyum sağlayan mobilya öğelerinden biri.

Berjer koltuklar köşeli koltuk takımları ile beraber kullanılan mobilyalar arasında yer alır. Tek renk L koltuklar için desenli berjer koltuklar seçilir. Düz renk kırmızıdan oluşan L koltuk takımına sahipseniz kırmızı beyaz çiçekli berjer koltuk kullanabilirsiniz. Bu nedenle berjer koltukların iyi bir tamamlayıcı olduğunu söylemek mümkün. Değişik renk yada desenlerde karşımıza çıkan berjerler dekorasyonda ortama sihirli bir hava kazandırır.

Berjer yani tekli koltuklarda genellikle nostaljik ve romantik bir hava vardır. Berjer koltukların ayak kısımları oymalı yada yan taraflara doğru açılmış olarak dizayn edilmiştir. Koltuk seçiminde nostaljiye yönelik bir dekorasyon elde etmek istiyorsanız; ayakları oymalı olan berjer koltuklardan faydalanabilirsiniz.

Klasik veya modern çizgili berjer koltuğunuzdan faydalanarak evinizin nadide bir bölümünde dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Size özel olan bu alanı dinlenme alanı yada hobi alanı olarak kullanabilirsiniz.

Ortama ağır ve sade görünümlü bir ifade katmak için berjer koltuğu tek renk ve koyu renklerden seçebilirsiniz. Deri bir koltuk takımına sahipseniz kahverengi berjer koltuk ortamın havasını pekiştirecek ve klasik görünüme uyum sağlayacaktır. Deri görünümlü koltuk takımlarıyla beraber çiçekli berjer koltukların kullanılması uygun değildir.

Berjer koltuklarda sadece tek renkli yada çiçek desenli modeller bulunmaz. Aynı zamanda etnik desenli berjer koltuklarda bulunmaktadır. Mor, turuncu, sarı ve yeşil gibi renklerden oluşan tekli koltuklar bohem havası estirmek isteyen kadınların kullandıkları berjer çeşitlerindendir.

Bir önceki yazımız olan Yatak Odalarına Perde Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde perde modelleri 2017, yatak odası perdeleri 2017 ve yatak odası perdesi 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git