Çiçekli Nişan Tepsisi Modelleri

Çiçekli Nişan Tepsisi Modelleri
1 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 736 kez okundu.

Nişan evliliğe giden yolda attığınız en özel adımlardan biridir. Nişanda genellikle yüzükler takılırken adetler gereği tepsi içerisine konulmaktadır. Son dönemlerde çiçekli nişan tepsileri fazlasıyla kullanılmaktadır. Çoğu kişi çiçekli nişan tepsileri hazırlayarak maddi bir kazançta elde edebilmektedir. Sizlerde nişan hazırlığı yapıyor ve nişan tepsileri hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız birbirinden farklı çiçekli nişan tepsisi modellerine göz atabilirsiniz.

Çiçekli nişan tepsisi modelleri tercih edilirken özellikle aynalı olanlar tercih edilmektedir. Sizlerde kendi nişan tepsinizi kendiniz süsleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle aynalı bir tepsi edinmektir. Diğer aksesuarlar tamamen sizin zevkinize göre belirlenmelidir. Özellikle nişan kıyafetiniz ile uyumlu renkleri tercih ederek uyum yakalayabilirsiniz. Çiçekli nişan tepsileri için dilerseniz küçüklü büyüklü boyutlarda çiçek kullanabilirsiniz. Kullanacağınız çiçekler gerçek görünümlü olur ise çok daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Çiçekleri tepsiye silikon yardımı ile yapıştırabilirsiniz. Bunun için bir adet silikon tabancasına ihtiyacınız olacaktır.

Çiçekleri tamamen kendi zevkinize göre tepsiye yapıştırabilirsiniz. Özellikle tepsinin tek bir köşesinde hakim olan çiçekler oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Çiçekleri çok fazla göz yormayan renklerde tercih etmelisiniz. Aynadan yansıma yapacağı için çok kalabalık bir görüntü olmaması önemlidir. Çiçekli nişan tepsilerinde çiçekleri dilerseniz kurdele detayları ile şekillendirebilirsiniz. Tepsi içerisinde yüzükleri koyacağınız aksesuarlarda oldukça önemlidir. Genellikle bu aksesuarları da aynalı modellerden tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yüksek Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde dizisi, hamgi sempte ve nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git