Ev Dekorasyonunda Ekose Sevimliliği

Ev Dekorasyonunda Ekose Sevimliliği
30 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 548 kez okundu.

Ekoseye her baktığınızda içinizin ısındığını hissediyor musunuz bilemeyiz ama biz ekoseye her baktığımız anda adeta içimiz yumuşamakta. Tüm sevimliliğiyle gerek moda gerekse ev dekorasyonunun hizmetine sunulmuş olan bu sevimli  dekorasyon unsuruyla evinizde harika köşeler yaratabilmeniz mümkün olabilir.

Ekoselerle evinizin içinde o kadar çok dekorasyon oyunu yapmanız mümkün ki, hangisinden başlayacağımızı bilemiyoruz. Örneğin odanız çok küçük değilse, perdelerinizi kırmızı – yeşil ya da mavi- sarı birlikteliği taşıyan ekoseli renklerden oluşan perdelerle süslemek harika görüntüler elde etmenizi sağlar. Fakat bunu yaparken koltuklarınızın ve halınızın ve tabii ki de duvar dokunuzun düz satıhlardan (desensiz) oluşuyor olması önemli. Yanı sıra aynı perdenizin ekose desenindeki minderlerle koltuklarınızın üzerini de detaylandırırsanız her şey daha da mükemmel gözükecek.

İlaveten daha sıcak mekanlar ve  uzun soluklu yemek masası sohbetlerinin yaşanacağı bir ambiyans yaratmak isterseniz de,  masif ya da cam masalarınızın  sandalyelerini ekose desenli  kumaşlarla kaplamanızı öneririz. Bakın yemek odanızın havası nasıl da değişecek. Bunun dışında koltuk takımlarınızın örneğin tek bir sofa parçasını, veya 2 berjerini veyahutta sadece tekli koltuğunu takımınıza uyacak kontrast renklerde bir ekose kumaşla kapladığınızda, tüm mobilyanız sempatiklik kazanacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git