İpekyol Yazlik Yeni Sezon Elbise Koleksiyonu 2016

İpekyol Yazlik Yeni Sezon Elbise Koleksiyonu 2016
6 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.685 kez okundu.

İpekyol koleksiyonunda yer alan elbiselerde keten elbiselerin farklı kesimlerle karşımıza çıktığını söylemek mümkün. Anvelop etek detayına sahip elbiselerde diz altında biten midi boy çeşitlerde yer alıyor. İpekyol’un kadınlar için sunmuş olduğu elbise koleksiyonunda aynı zamanda eteği güpür detaylardan oluşan elbiselerde yer alıyor. Siyah elbiselerin alt kısmında yer alan beyaz güpür detaylar kadınları günlük hayatta da oldukça şık gösterecek.

Koleksiyonda yer alan elbise çeşitlerinden biri de; işleme ve astar ayrıntılardan oluşan etnik elbise çeşitleri. Bağcık kısımlarında püsküllerin yer aldığı elbise çeşitlerinde beyaz keten kumaşlar kullanılmış. Beyazın üzerinde yer alan kırmızı işlemeler elbisenin modelini daha fazla ortaya çıkarıyor. Yarasa kola sahip gömlek elbiseler İpekyol koleksiyonunda belki de en çok tercih edilen elbiselerden biri olacak. Yarasa kollu elbiselerde sarı ve beyaz gibi renkler sıklıkla kullanılacak. Geçtiğimiz sezon sıklıkla kullanılan gömlek elbiseler 2016 yılında da popülaritesini korumaya devam edecek.

Üst kısmında sanatsal desenlerin yer aldığı elbise çeşitleri yeni sezonda tasarım olarak en dikkat çekici ürünler arasında yer alıyor. İnsan yüzleri gibi sanatsal temaların bulunduğu elbiselerin yanında; etek kısmı püsküllerden ve saçaklardan oluşan elbiselerde günlük giyim için oldukça uygun tasarımlardan meydana geliyor. Geometrik desenlerden oluşan dar kesim gece elbiseleri bu yıl kadınların özel günler için tercih edeceği elbiselerin içinde bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kadın Kış Modası Giyim Kombinleri başlıklı makalemizde kış kombin, kış kombin önerileri ve kışlık kombin kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git