Kısa Kazaklar Nasıl Kombinlenir

Kısa Kazaklar Nasıl Kombinlenir
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.074 kez okundu.

Kısa kazaklar son yıllarda kış ve bahar aylarında sıklıkla giyilen kazak türlerinden biri olmaya başladı. Kısa kazaklarla vücudunuzun bütünlüğünü bozmadan zarif bir görünüm elde etmek için doğru kıyafetlerle bir arada kullanmalısınız. Kısa kazaklar etek uçları bel bölgesinde biten kazak türlerini oluşturur. Bu nedenle yüksek bel pantolonlarla bir arada giyilmesi daha uygundur. Düşük bel pantolonlarla beraber giyerseniz beliniz çok fazla açıkta kalacağı için bacak boyunuz kısa görünür. Bunun için yüksek bel pantolonlarla beraber giyilmelidir.

Kısa kazaklarınızı mini eteklerle bir arada giymeyi deneyin. Kısa mini etekler ve kısa kazaklar uyumlu parçalardır. Opak bir çorap giyerek kombinleyeceğiniz mini etek ve kısa kazaklar bootilerle beraber uyumlu hale gelir. Etek seçerken kloş etek tercih etmeye özen gösterin. Daha sportif bir hava kazanacaksınız.

Ofiste yada bir akşam davetinde kısa kazaklarla beraber kalem etek giyebilirsiniz. Stilettolarla beraber kısa kazak ve kalem etek kombini feminen bir şıklığa imza atmanızı sağlayacak. Çabasız bir şıklık elde etmek için dolabınızdaki parçaları doğru şekilde bir araya getirmeniz yeterlidir.

Kısa kazakların sıklıkla kullanıldığı kombinlerden biri de; kısa elbiselerdir. Kısa kazaklarınızı elbiselerinizin üzerine giyerek de kullanabilirsiniz. Zıt renkli kazak elbise kombinleri elbiselerinizi daha hoş gösterecektir. Aynı şekilde gömleğinizin üzerine de kısa kazak giyebilirsiniz. Gündelik ve bir elit duruşa imza atmak için gömlek üstüne kısa kazak giyebilirsiniz.

Bu tip kazakları ofis ortamında kullanmak için aynı renk pantolonlarla beraber kombinleyin. Beyaz kısa kazağınızın altına yine aynı renk bir pantolon giyerek şık ve çekici ofis kadınını tanımlayabilirsiniz. Hatta palto olarak yine aynı tonlarda bir palto seçerseniz şıklığınız kat be kat artacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Uzun Hırka Kombinleri başlıklı makalemizde etek hırka kombinleri, hırkanın altıne ne giyilir ve hırkanın üstüne ne giyilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git