Nike 2016 Günlük Bayan Spor Ayakkabı Modelleri Yeni Sezon

Nike 2016 Günlük Bayan Spor Ayakkabı Modelleri Yeni Sezon
21 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 7.425 kez okundu.

Nike 2016 yeni sezon spor ayakkabı modellerinde renkler özgür bir şekilde kullanılarak içinizdeki enerjinin dışarı çıkması sağlanmış. Tasarlanan spor ayakkabı modelleri içinde pembe ve daha pastel tonlar canlı ve enerjik görüntünüzü destekleyecek modeller arasında bulunuyor.

Üst kısmı pembe ve taban kısmı beyaz renkten meydana gelen spor ayakkabılar koşu ve spor ayakkabı türleri için oldukça ideal. Bunun yanında lame renkleriyle göz kamaştıran spor ayakkabılar sizi son derece gösterişli hale getirecek. Dış kısmı siyah ve ebyaz leopar ayakkabı tarzına benzeyen spor ayakkabı modellerinin taban kısmı yine beyaz. Siyah Nike spor ayakkabılarda ise tabanlar yine beyaz yada siyah renklerinden meydana geliyor. Spor ayakkabılar içinde gold renkli olan ayakkabılarda mevcut. Bu ayakkabılar yine beyaz renkleriyle birlikte harmanlanmış modellerden oluşuyor. Aynı zamanda ikiden fazla rengin bir arada kullanılmasıyla meydana gelen spor ayakkabılarda mevcut. Yeşil, mor ve kırmızı gibi renklerin bir araya gelmesiyle oluşan bu spor ayakkabılar renkli kişilerin tercihleri için oldukça ideal.

Pembe ve grinin bir arada kullanılmasıyla oluşan ve tabanları oldukça düz olan spor ayakkabı modelleri yürüyüş ayakkabısı olarak kullanılabilir. Turkuaz rengi sezonun en ididalı spor ayakkabı rengi denilebilir. Turkuaz rengi siyah rengi ilede birlikte kullanılarak farklı desenler yaratılmış. Gri, bordo, siyah, turkuaz ve pembe en iddialı Nike spor ayakkabı renkleri arasında bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Hummel Bayan Spor Ayakkabı 2016 Koleksiyonu başlıklı makalemizde bayan spor ayakkabi modelleri, farkli spor ayakkabi modelleri ve yazlik bayan spor ayakkabilar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git