Ünlülerin Kullandığı Herkesin Bilmediği Makyaj Ürünü !

Ünlülerin Kullandığı Herkesin Bilmediği Makyaj Ürünü !
21 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 565 kez okundu.

Transparan pudra günümüz de kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Transparan pudra kadınların makyajının akmasını, parlaklığı azaltmasını, yüzünde ki yağı yok etmek için kullanılır. Transparan pudra şeffaf renkte bir üründür. Toz halin de bulunur. Bu pudranın özelliği yüzümüz de belli olmamasıdır. Tamamen doğal bir görünümü vardır. Profesyonellerin kullandığı bir pudra türüdür.

Transparan pudra nedir nasıl kullanılır ?’ sorusunun cevabı ise bir peçete üzerine dökülür. Ardından yüz kısmına sürülür. Başka bir yöntem ise bir fırça sayesin de yüz kısma sürülür. Bu kadar basit bir kullanımı vardır. Basit ve kolay kullanılması bu yüzden kadınların ilk tercihi olmuştur. Aynı zaman da kadınların yüzündeki parlaklığı gidermektedir. Bu pudra sayesin de hafif bir makyaj yapan kadının yüzün de hiç makyaj yok gibi görülür. Tamamen doğal görünüme kavuşturur.

Aynı zaman da ise yüz kısma uygulanan makyajın akmamasını sağlar. Transparan pudrayı fazla abartmadan yüz kısma uygulamak gerekir. Aksi takdir de yüzünüz solgun olacaktır. Transparan pudralar makyajı bozmaz. Aksi takdir de daha güzel durmasını sağlar. Transparan pudra sayesin de makyajın sizlere verdiği sağlıksız etki ortadan kalkacaktır. Transparan pudra sizleri koruyacaktır. Transparan pudra kesinlikle ve kesinlikle font eten ile uyguladığınız rengi değiştirmez. Yüzünüzü beyazlatmaz.

Transparan pudra eskiden profesyonel artistlerin kullandığı bir üründü. Hiç kimse bu kadar avantajlı bir ürün olduğunu bilmiyordu. Şeffaf olması bunun en başta gelen sebepleriydi.

Bir önceki yazımız olan Evde Birkaç Basit Yöntemle Nail Art başlıklı makalemizde evde nail art, nail art ve tırnak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git