Yatak Odalarına Perde Fikirleri 2017

Yatak Odalarına Perde Fikirleri 2017
24 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.123 kez okundu.

Yatak odanıza perde seçimi yaparken renk seçimi ve kullandığınız yatak odası dizaynı çok önemlidir. Doğru perde seçimi yapabilmek için yazımızı dikkatli bir şekilde takip edin.

Yatak odanızda değişik bir atmosfer yakalamak istiyorsanız birbirinden farklı perde fikri sunabiliriz. Perde yatak odalarında daha çok mekan tamamlayıcısı olarak kullanılır. Bunun için estetik görünmesinde fayda vardır. Sizi bunaltan ve karmaşık desenlerden meydana gelen bir perde seçimi gözünüzü ilk açtığınızda ruhunuzun kararmasına neden olur. İçinizi açan ve sizi güne neşeli şekilde hazırlayacak olan perde seçmenizde fayda vardır.

Yatak odasında stor yada tül perdeden faydalanabilirsiniz. Temizliği kolay yoldan yapılan perde seçimi yapmanızda size kolaylık sağlayacaktır. Yatak odasında dolapları ve yatağı ön plana almak istiyorsanız perdenizi duvar rengi tonlarından seçmeniz gerekmektedir. Mobilyalarınız oldukça sade ise daha desenli ve renkli perdelere yönelebilirsiniz. Canlı renkler mobilyalar yalın renkte ise yatak odasına uyum sağlayacaktır.

Yatak başlığıyla uygun olan perde renkleri odanızın daha düzenli görünmesini sağlar. Tül perde tercihi yapacaksanız gün ışığı ile uygun bir renk seçiminde bulunmalısınız. Beyaz yada krem gibi renkler gün ışığıyla oldukça uyumludur ve odanızın ferah görünmesini sağlar. Küçük bir yatak odasına sahipseniz açık renk perdeleri tercih edin.

Kolay yoldan açılan stor veya zebra perdeleri de yatak odasında tercih edebilirsiniz. Modern bir görünüm için stor perdeler idealdir. Gündüzleri yatak odasında daha fazla uyuyorsanız kalın, koyu renklerden meydana gelen perdeleri tercih edin. Çocukların yatak odasındaki perde seçimleri ise daima canlı renklerden yana olmalıdır. Çizgili veya film karakterlerinden oluşan desenler çocuk odaları için uygun yatak odası perde örneklerini oluşturur.

Bir önceki yazımız olan Cıvıl Cıvıl Genç Kız Odaları başlıklı makalemizde genç kız oda dekorları 2017, genç kız odaları 2017 ve genç kız odası 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git