Yazlık Rahat Elbise Kombinleri 2016

Yazlık Rahat Elbise Kombinleri 2016
15 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.290 kez okundu.

Sıcak yaz günlerinde güzelliğinizi korumak ve şıklığınız ile dikkat çekici olmak istiyorsanız sizlere 2016 yaz aylarında günlük hayatta ve özel organizasyonlarda tercih edebileceğiniz iki farklı rahat elbise kombini sunmak istiyoruz. Rahatlık ile oluşturabileceğiniz bu kombin ile dikkat çekici ve modern bir bayan olarak ilgi görebilirsiniz.

2016 Rahat Günlük Kombin

Gün içerisinde çok hareketli zaman geçiriyor ve yaz sıcaklarından bunalmak istemiyorsanız tercih etmeniz gereken elbise tabii ki mini modeller olacak. Ancak mini elbiseler çok klasik oldu, herkesin üzerinde var benim farklı olmam gerekiyor diyorsanız sizlere önü kısa arkası uzun elbiseleri önereceğiz.

Tasarımları ile tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak olan önü kısa arkası uzun elbise modelleri kombin yapılır iken sadece yüksek topuklu bir ayakkabı tercih edilmelidir. Ayakkabınızın topuğunun ne kadar yüksek olur ise elbise modelinin o kadar ayrıntıları ortaya çıkartacağını ve güzel görüneceğini de belirtelim. Önü kısa arkası uzun elbisenizi günlük hayatta kullanır iken küçük bir çanta tercih etmelisiniz.

2016 Rahat Özel Gün Kombini

Bir davete katılacaksınız güzel olmak istediğiniz kadar rahat zaman da geçirmek istiyorsanız yaz sıcaklarından bunalmamak için ince askılı boydan bir elbise tercih etmelisiniz. Özellikle şifon kumaş ile hazırlanacak ve yakmayacak özellikleri ile dikkat çekecek olan bu elbiseler sizi katıldığınız organizasyonda en iyi şekilde temsil edecek. 2016 yılında rahat bir organizasyon kombini için ince askılı elbiseniz ile birlikte babet tercih edebilirsiniz. Boydan elbiseler ayakları kapattığı için rahatlık ile ayakkabı seçebilirsiniz. Eğer boyunuz kısa ise ve ayaklarınız görünmüyor ise babet giyerek organizasyon boyunca ayaklarınızın rahatlığını sağlayabilirsiniz.

2016 ince askılı boydan elbise modeller arasında pek çok çeşit bulunur iken katılacağınız organizasyona göre modele karar vermelisiniz. Eğer hareketli olacağınız ve pozitif enerjiniz ile damga vurmak istediğiniz bir organizasyona katılacak iseniz çiçek desenleri ile süslenen ince askılı boydan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ancak daha sade ve resmi bir organizasyon ise dantel işlemelere sahip daha ağır ve modern bir seçim yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Kadın Kış Modası Giyim Kombinleri başlıklı makalemizde kış kombin, kış kombin önerileri ve kışlık kombin kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git