Yüksek Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yüksek Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor?
30 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 606 kez okundu.

Star TV ekranlarında bu yaz izleyicileri ile buluşan dizi ilgi odağı olmuş durumda. Yüksek Sosyete dizisi izleyicilerin en çok izlediği ve beğendiği diziler arasında. Sosyal medyada sıkça takip edilen ve konuşulan bir dizi konumundadır. Dizinin bu kadar beğenilmesi tabi ki reytinglerde yansımakta ve başarılı bir grafik sergilemektedir. Yaz mevsiminde izleyicileri ile buluşan dizi kış sezonunda da siz izleyicilerin karşısında olacağa benziyor. Dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk bulunmaktadır. Her iki başarılı oyuncunun ekranları süslediği aşikar.

yuksek-sosyete-dizisi-nerede-cekiliyor

Güzel oyuncunun hayranları da bu dizinin sıkı takipçileri oldular bile. Aşk dizisi olan Yüksek sosyete dizisi Star TV ekranlarında seyircilerin beğendiği bir dizidir. Klasik zengin fakir öyküsünün işlendiği dizi hem hikayesi bakımından hem de konusu bakımından izleyicilerin dizi severlerin ilgi odağı olmuş konumda. Peki Yüksek Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizinin çekimleri İstanbul’un bazı semtlerinde ve İzmir’in popüler mekanlarında çekilmektedir. Daha çok İstanbul’da devam eden dizi çekimleri siz meraklılarında yolda karşılaşmanıza neden olabilir. Gençlik ve aşk konusun işlendiği bu sevilen dizi Star TV ekranlarında beğenilmeye devam ettikçe karşımızda olmaya devam edeceğe benziyor.

Bir önceki yazımız olan Yüksek Sosyete Dizisinin Hazar Ergüçlü(Cansu) Saç Modeli & Rengi başlıklı makalemizde hazar ergüçlü saç modeli, hazar ergüçlü saç rengi ve yüksek sosyete dizisi cansu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git