Yüksek Sosyete Dizisinin Hazar Ergüçlü(Cansu) Saç Modeli & Rengi

Yüksek Sosyete Dizisinin Hazar Ergüçlü(Cansu) Saç Modeli & Rengi
18 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 866 kez okundu.

1 Ocak 1992 Kuzey Kıbrıs doğumlu, 1.69 boyunda ve 55 Kilo olan Hazar Ergüçlü; şuan için Star TV ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete adlı dizide rol almaktadır. Daha önce Kuzey Güney ve Medcezir dizilerindeki rolleri ile ün kazanan güzel ve başarılı oyuncu; Yüksek Sosyete dizisinde de Cansu karakterinde rol alan çoğu izleyicinin beğenisi almış durumda. Sempatik tavrı ve Yüksek Sosyete Dizisi Cansu saç modeli ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran güzel oyuncu; Yüksek Sosyete dizisinin baş karakterleri arasındadır.

Yüksek Sosyete Dizisi Hazar Ergüçlü saç modeli; çoğu zaman dalgalı, zaman zaman düz ve topuzlu bir saç modeli şekilde karşımıza çıkıyor. Genel olarak dizide Cansu karakteri ile saçlarını düz ve dağınık bir şekilde bırakan başarılı oyuncu Hazar ergüçlü; dizinin bazı bölümlerinde detopuzlu saç modelini tercih ediyor.

Hazar Ergüçlü’nün saç rengi de merak konusu. Yüksek Sosyete Dizisi Hazar Ergüçlü saç rengi de siyah olarak bilinmekte; dizinin birkaç bölümlerde sempatik oyuncunun saçları için renk açıcı kullandığı ve bundan dolayı kahverengine yakın bir tonda karşımıza çıkıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git