Zayıf Gösteren Kıyafet Önerileri

Zayıf Gösteren Kıyafet Önerileri
14 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 866 kez okundu.

Zayıf görünmek artık eskisi kadar zor değil. Kıyafet çeşitliliği daha zayıf görünmenizi sağlayacak çeşitler içeriyor. Biraz moda bilgisi ile sizde istediğiniz görünüme bürünebilirsiniz. Daha zayıf görünmek için yazımızın devamını dikkatli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kadınları zayıf gösteren detayların başında; düz renk elbiseler gelir. Elbiseniz koyu renk ve dar kesimli olursa her zaman daha zayıf görünürsünüz. Ayrıca elbisede V yaka daha zayıf görünmenizi sağlayan detaylardan biridir. Siyah ve düz elbiseler bu nedenle daha çok tercih edilir. Zayıf görünebilmek için kumaş seçimi de önemlidir. Bunun için parlak kumaşlardan uzak durun. Mat kumaşlar sizi her zaman daha zayıf gösterir. Tepeden tırnağa aynı renk giyinmek zayıf görünmeniz için diğer bir kuraldır. Ceket, etek, ayakkabı ve çanta rengi aynı olursa daha zayıf görünebilirsiniz.

Etek türleri içinde en sık kullanılan eteklerden biri de; kalem eteklerdir. Kalem etekler sizi her zaman daha zayıf gösterir. Bacaklarım kalın diye düşünmeyin ve sizde dolabınıza bir adet kalem etek ilave edin. Kalem eteklerinizi dökümlü gömleklerle birlikte kullanabilirsiniz.

Pantolon seçiminde likralı kumaşlardan oluşan pantolonları tercih edin. Bunun için yüksel bel ve esnek kumaşa sahip olan pantolonları tercih etmelisiniz. Yüksek bel pantolonlar göbeğinizde yer alan fazlalıkları başarılı bir şekilde gizleyecektir. Ayrıca basen bölgesini toplayan esnek pantolonlar rahat hareket etmenizi sağlar.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kadın Kış Modası Giyim Kombinleri başlıklı makalemizde kış kombin, kış kombin önerileri ve kışlık kombin kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git